בהר - אווירה מעוררת השראה ויצירתיות

בהר הוא מרכז סדנאות ומרחב עבודה, המארח קבוצות, ארגונים, עמותות וחברות פרטיות. אנו מספקים שירות מלא, תוכן רחב ומקורי במקום יוצא דופן המותאם לצרכים שלכם. אפשרויות התוכן שלנו כוללות פיתוחי צוות מגוונים, מיומנויות ניהול ומנהיגות, צוותי פיתוח / סיעור מוחות, סדנאות שירות, מכירות תקשורת ועוד.

icon_meeting

סביבה המאפשרת ריכוז

המיקום השקט מאפשר להוריד הרבה מרעשי הרקע שיש במרחב העבודה היומיומי ולהתמקד במשימה לשמה התכנסתם.

gallery-icons

אווירה מעוררת השראה ויצירתיות

המקום מעוצב בשייק יצירתי ואומנותי עם מחשבה על הפרטים הקטנים, כך האסטתיות מפעילה את קסמיה ומעוררת יצירתיות והשראה לנוכחים.

icon_coffee01

בר שתיה חמה וקרה

הבר כולל מכונת נספרסו, בר מים תמי 4, תה, עלים לחליטה מהגינה, מגוון קפה, סוגי חלב, כלים, כוסות, וכיבוד עוגות/עוגיות ופירות למהלך השהות שלכם.

work-s-icons

סידור המרחב

לכל קבוצה יש את הצרכים שלה. ע''י מחשבה משותפת נבין את הצרכים של הקבוצה שלכם ונוכל לסדר את המקום כך שיתאים לפעילות שלכם. פינות הישיבה, סידור הכיסאות, מקרן, מסכים, לוחות, מוזיקה, המרחב יתאים עצמו אלייך.

kitchen-icons

אוכל

מגוון של קיטירינג, מסעדות ובשלניות מקומיות, לכל גודל של קבוצה. עם או בלי כשרות, בשרי וטבעוני, אנחנו נדאג לכם לאכול טוב!! ואם תרצו להכין לבד... גם אפשר.

icon_pillows01-e1603349537444

לינה

יש לנו פתרונות לינה מגוונים. בהררית ישנם מספר רב של חדרי אירוח וניתן להשכיר אותם ליחיד/זוג/שלושה בחדר. החדרים נמצאים במרחק הליכה ממרכז בהר ואנחנו יכולים לתאם עבורכם או להפנות אתכם.

חוויה ייחודית

התחושה שנכנסים לבהר היא מכבדת ונעימה, העיצוב מבפנים והתפאורה של הגליל בחוץ, גורמים להתרוממות רוח. העובדים  ירגישו שחשבו עליהם ושדואגים להם – וישמחו שהבאתם אותם לכזה מקום.
אתם תזכו למחמאות  מ ב ט י ח י ם

לקבלת טיפים, מבצעים ועדכונים הרשמו!